ALBI

15.05.2018

Myslíme, že společnost ALBI netřeba příliš představovat, vždyť přece tato firma se dennodenně účastní prostřednictvím svých přání většiny velkých událostí našich životů. Narozeniny, svátky, výročí, promoce, ale také vkusné parte na pohřeb - to vše ALBI zaopatří. A aby toho nebylo málo, krom přáníček tu seženete mnoho a mnoho zboží napříč různými kategoriemi. Když kupuji přání, tak třeba chci také rovnou koupit nějaký dárek, ne? Tady žádný problém! Dárkové kazety, designové vychytávky, vtipné drobnosti, deskové hry a mnoho dalšího, co udělá radost našim bližním. Také je ale potřeba občas myslet i na sebe! Takže si zde můžete pořídit široké spektrum předmětů pro denní používání, kancelářské potřeby a my nevíme co ještě! Připravili jsme si pro vás na ukázku pár takových předmětů, chcete se s námi pokochat? Vyrážíme na exkurzi!


HEART & HOME LUXUSNÍ SVÍČKY

Můžeme si vybrat ze širokého spektra vůní a z vícero velikostí - velké, střední, malé a další. Svíčky nádherně voní a vydrží opravdu dlouho. Jsou vyrobeny ze směsi přírodního vosku, tudíž jsou šetrné k přírodě, což velmi oceňujeme. Knoty vyrábějí v Německu. 

Vyzkoušeli jsme velkou svíčku s vůní třešňového květu. Tato vůně přímo evokuje horké letní dny a teď na jaře, kdy vše kvete je přímo ideální. Třešňový květ s ambrou vytváří sladkou kombinaci. Velké svíčky vydrží hořet až 70 hodin.

Ze středních svíček jsme opět zvolili letní vůni sladké třešně (my si s těmi třešněmi nedáme pokoj :D). Zatímco třešňový květ byl spíše květinovou vůní, sladká třešeň vám evokuje samotné plody třešní. Skoro máte chuť se do svíčky zakousnout, jak je slaďoučká. Tahle vydrží hořet okolo 30 hodin.

Svíčky jsou moc pěkné nejen svou vůní, ale i designem, kdy slouží jako vkusné domácí dekorace. My se rozhodně těšíme na vyzkoušení dalších vůní! :)


DESIGNOVÝ POLŠTÁŘ

Tento polštář prostě musíte mít! 

Velmi stylový designový polštář s lamou v příjemných barvách a materiálu, který je z 92 % bavlněný, z 5 % vlněný a ze 3 % polyester. Skvěle se s ním relaxuje a při čtení je naším oblíbeným společníkem. Ptáte se proč polštář s lamou? Proto: 

Nebuď lama. :D


BUDÍK - ARABESKY

Nikdo z nás nemá rád ranní vstávání ať už do práce či do školy. S tímhle budíkem se nám ale vstává moc dobře. Je to "stará" dobrá klasika a u Albi je z kolekce Original. 


PROČ ALBI?

Jako knižní blogeři oceňujeme vše, co se tak nějak "motá" kolem tohoto kouzelného světa. Dárkové zboží a designové drobnosti ke knihám prostě patří. No a kdo jiný má tak široký a pěkný sortiment tohoto zboží než právě Albi?


WASHI PÁSKY - BAREVNÉ

Tyto pásky jsou tvořivé a kreativní. Dá se s nimi dělat naprosto cokoliv, fantazii se meze nekladou. Moc jsme si je oblíbili. Dostupné jsou v různých barvách s různými vzory. My jsme vyzkoušeli pásky z rýžového papíru. Velmi snadno se s nimi pracuje a po strhnutí nezanechávají žádné stopy. Tip - skvěle se hodí jako ozdoba dárku místo klasické mašle. 


POKLADNIČKA SE SLONY

Sloni úplně všude. V této sloní kasičce si šetříme na všechny nové knížky. Dá se snadno otevřít, takže se často stává, že dlouho plná nezůstane :D Znáte to. Pokladnička je z kolekce Home office.


PLECHOVÝ PENÁL - SLONI

Jak jste si mohli všimnout, slony máme mooooc rádi. Proto při volbě penálku padla volba právě na tento design. :) Penál na pastelky, tužky, propisky či jen na nějaké drobnosti. Snadno se všude vejde a můžeme ho tak nosit s sebou. Praktický a navíc krásný. 


ZÁLOŽKY - KOVOVÉ, MAGNETICKÉ, POHYBLIVÉ

K záložkám snad netřeba nic dodávat, k čemu slouží si každý domyslí. :D


Zápisníky, bločky, lepítka, pouzdra a mnoho dalších věcí, které prostě potřebujete!


Albi máme prostě a jednoduše rádi, proto jsme byli nadšení, když souhlasili a poskytli nám vše, co jsme si přáli. Naprostou většinu věcí jsme použili k našim fotkám na Instagramu a ostatně, používáme je i nadále. :)

U každé jednotlivé fotografie najdete odkazy přímo na stránky Albi, kde si můžete vybrat a udělat si radost.