RECENZÁRIUM

Stojí to za přečtení? My to víme a Vy to budete vědět taky!


VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI,

CHYSTÁME PRO VÁS NA NAŠEM WEBU MNOHO ZMĚN, KTERÉ BUDEME POSTUPNĚ VKLÁDAT, STRÁNKY "POJEDOU" NORMÁLNĚ DÁL, JEN SE MŮŽE U NĚKTERÝCH RUBRIK STÁT, ŽE TAM NAJDETE NĚCO NAVÍC, CO NEBUDE PROZATÍM FUNGOVAT, NEBO NAOPAK TAM NENAJDETE NĚCO, NA CO JSTE BYLI DOSUD ZVYKLÍ. ZA DROBNÉ NESNÁZE SE OMLOUVÁME. 

RÁDI BYCHOM VÁM PŘINÁŠELI NEJEN RECENZE, ALE TAKÉ DALŠÍ ZAJÍMAVÉ PROJEKTY, KTERÉ BY VÁS MOHLY OSLOVIT - VÍCE ŽHAVINEK, ČLÁNKŮ ZE SVĚTA LITERATURY A FILMU, AUTORSKÉ POVÍDKY A MOŽNÁ SE ROZJEDE I NĚJAKÝ TEN OBCHŮDEK. 

POKUD BY VÁS NAPADLO NĚCO, CO BYSTE NA NAŠEM WEBU RÁDI NAŠLI, URČITĚ NÁM TO NAPIŠTE DO PŘILOŽENÉHO FORMULÁŘE, BUDEME MOC RÁDI. 

PŘEJEME JEN TO NEJLEPŠÍ DO ROKU 2022 A MNOHO PŘEČTENÝCH KNIH.

ZA RECENZÁRIUM ZDRAVÍ DÁŠA A PAVEL 
Srdečně Vás vítáme na našich stránkách zaměřených na literaturu a na svět s ní blízce spojený.

"Řekni mi, co čteš, a já ti řeknu, jaký jsi."

My čteme úplně vše, takže to jasně musí znamenat, že jsme úplně ultimátně ultra super hustokrutopřísně boží!

Na našich stránkách najdete samozřejmě předně recenze - to je to, na co se zaměřujeme, a k čemu byl tento blog stvořen. To ale zdaleka není vše, co se zde nachází. Přinášíme Vám také soutěže o různé knihy a drobnosti s nimi spojené. Na co nesmíme zapomenout, je rubrika rozhovorů s autory a lidmi z literárního světa, které pro Vás děláme. Co byste také neměli přehlédnout, je knižní tip, kde vždy vypíchneme titul, který by Vám neměl utéct. No a také se můžete podívat na náš videoblog.


Srdcem každé knihy je její čtenář.


Stránky neustále vylepšujeme, takže co tu není dnes, může tu být již zítra!
HODNOCENÍ KNIH


Hodnocení přečtených knih je vždy bráno v daném žánru. Logicky není možné porovnávat, dejme tomu, thriller s klasikou. Když bude mít například kniha od Lisy Regan pět hvězdiček a Pýcha a předsudek od Jane Austen taktéž, neznamená to, že by knihy byly svou kvalitou na stejné úrovni. Určitě do budoucna plánujeme sekci, kde budeme sdružovat doporučení na podobně laděné knihy, kde by mohla být doporučení jako - Líbilo se vám toto? Pak by se vám mohlo líbit toto apod. 

Každé hodnocení je subjektivní vyjádření recenzenta, a nemusí proto korespondovat s názorem většiny. Logicky tak prosíme, berte v potaz, že pokud se nám něco nelíbí, neznamená to, že to pro vás nebude kniha vašeho života. :)


S jakýmikoliv návrhy či připomínkami nás neváhejte kontaktovat!


Žhavé novinky aneb Co by vám nemělo uniknout!


Pro zvídavé čtenáře přinášíme okénko rozhovorů, ať už se samotnými spisovateli nebo s lidmi, kteří se ve světě literatury pohybují. Rádi se dozvídáte něco nového? Zkuste to u nás! Zabiják démonů 1 - Kojoharu Gotóge