Après-ski v Praze? Terminál Karlín chystá zimní novinku

04.12.2022

Za atmosférou après-ski už nemusíte do Alp. Terminál Karlín otevírá stylový krytý bar, kde si užijete zimní party každý den, i když jste místo na lyžařském svahu strávili den v kanceláři. Zajít můžete i na oběd.

Terminál Karlín, který nedávno vyrostl přímo na dvorku pivovaru Dva kohouti, kde nabízí asijské street food pochoutky ve dvou lodních kontejnerech, si na zimu přichystal stylovou novinku - après-ski bar v krytém stanu vybaveném tak, že se rázem přenesete na úpatí alpských svahů těch nejprestižnějších lyžařských středisek.

"Žádný après-ski bar v Praze ještě není, a přitom tolik z nás miluje si po fyzicky náročném dni na horách zajít na drink a odreagovat se. Myslím, že nemusíte den strávit lyžováním, abyste tento koncept ocenili. Proto si v Terminálu Karlín užijete atmosféru après-ski, i když jdete jen po práci na drink," vysvětluje zakladatel nového podniku Petr Janoušek, proč se rozhodl do Prahy přivést neobvyklý koncept.

Bar Après-ski Terminál Karlín ve vyhřívaném krytém stanu bude otevřen v zimě každý den do 23 hodin. Každou středu tu bude hrát DJ a dvakrát do měsíce si zde hosté užijí živou hudbu. Kromě drinku je možné si dát oběd i večeři, druhý kontejner připravuje Bao Buns.  


Fotografie: TZ